У Черкасах презентували проект льодової ковзанки

У Черкасах презентували проект льодової ковзанки

Сьогодні у Черкаській міськраді презентували проект льодової ковзанки “Слайз”. Як запевнив заступник міського голови Юрій Ботнар – один з ініціаторів проекту – він не коштуватиме міській казні ані копійки: усе буде зроблено коштом приватних підприємців з Кіровоградщини.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

“Це буде не просто ковзанка, а цілий льодовий комплекс: ковзанка, тепла зона, де батьки можуть почекати своїх дітей в комфортних умовах, зручності. Сама ковзанка відповідатиме стандартам, які дозволять проводити змагання з хокею та фігурного кататння всеукраїнського рівня”, – сказав, представляючи проект, Юрій Ботнар.

Проект втілюватимуть в життя двоє підприємців з Кропивницького – Катерина Скороход та Сергій Пономарьов. Вони вже мають досвід будівництва подібних льодових арен у своєму рідному місті та в Южноукраїнську.

“Чи не найважливіше в цьому проекті те, що місто не витрачатиме на нього ані копійки, навпаки, КП “Центральний стадіон” ще може й заробитина ньому”, – сказав пан Ботнар.

Директор КП “Центральний стадіон” підтвердив його слова, додавши, що кілька таких проектів, втілених в життя, дозволять КП вийти на самофінансування.

Нова ковзанка має запрацювати вже в жовтні на місці, яке зазвичай орендують пересувні цирки. Площа ігрового поля ковзанки становитиме 56 на 26 метрів, що дозволить приймати навіть Чемпіонати України з хокею. Крім того, будуть передбачені пересувні трибуни.

За словами заступника міського голови, ця ковзанка може стати достойною альтернативою досить вартісному проекту Льодового палацу, який довгий час намагались втілити в Черкасах, але не знайшли джерел фінансування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар