У Черкасах продовжується розгляд справи по вбивству Василя Сергієнка

У Черкасах продовжується розгляд справи по вбивству Василя Сергієнка

У Соснівському суді Черкас сьогодні продовжили розгляд справи щодо вбивства корсунського журналіста та активіста Василя Сергієнка.

На нинішньому засіданні суд продовжив переглядати відео із відтворення слідчого експерименту здійсненого в липні 2015 року. На ньому – один із підозрюваних, який під час вбивства виконував роль водія.

Під час слідчого експерименту він розповів, що разом  він із спільниками перед тим, як поїхати до будинку Сергієнка, два дні проводили стеження. Зупинялися у визначеному місці, водій лишався в авто, а його спільники кудись йшли. Потім щодня повертались до Києва. До будинку Сергієнка, за словами підозрюваного, поїхали на третій день.

– Троє вийшли з машини і пішли у двір. Були там секунд 30-40. Потім я побачив боковим зором, що вони когось ведуть до автомобіля, тримаючи під руки. Я злякався, бо не зрозумів, що відбувається. Вони почали запихати його на заднє сидіння. Поклали його набік, а мені крикнули: “Поїхали швидше”, – розповідав слідчим на відео підозрюваний.

За його словами, направлялися вони на виїзд з міста. За Корсунем на них чекала інша машина –  “Mitsubishi ” з людьми в зеленому камуфляжі. До цього авто перевантажили Сергієнка.

Після цього, каже підозрюваний, що він поїхав на Київ. У авто ж побачив  на задньому сидінні сліди крові.

Вдова Валентина Сергієнко підтвердила, що на відео справді їхній дім.

Варто додати, що відео на суді переглядали не з диска, а із самої відеокамери, на яку записували слідчий експеримент. Проте адвокати підозрюваних переконані, що на цій камері було здійснено стороннє втручання.

Нині суд оголосив перерву до 14:30.

Залиште коментар