У Черкасах пройшов відкритий чемпіонат області з хортингу

14 травня у СК “Манеж” відбулась дуже важлива подія для черкаських спортсменів, а саме Відкритий чемпіонат Черкаської області з хортингу. Безпосередньо взяли участь у змаганнях 228 осіб з загальна кількістю заявок з всіх розділів близько 600. У складі команд були учасники з Волинської, Запорізької , Кіровоградської та Черкаської областей. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Зокрема учасники змагалися у таких розділах як “Двобій”, “Сутичка”, “Форма ” та “Показовий виступ”. Велася запекла боротьба за призові місця, були категорії, де за золото змагалося від 12 до 18 учасників.

На церемонії відкриття була присутня заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Майстер спорту України з веслування – Коваленко Катерина Юріївна, яка відзначила що хортинг дуже швидко розвивається на черкащині і входить в 10-ку кращих федерацій з не олімпійських видів спорту в  області.

Черкасці здобули перше командне місце та 61 золоту, 58 срібних та 37 бронзових медалей. Друге місце у справедливій боротьбі вибороли представники смілянського осередку з результатом 21 золота, 9 срібних та 5 бронзових медалей. Трійку призерів замикають представники Золотоноші з трофеями у вигляді 14 золотих 9 срібних та 3 бронзових нагород. Гості області посіли почесні 4 та 5 місця. Учасники отримали медалі та пам’ятні грамоти.