У Черкасах проводжали зиму

У Черкасах проводжали зиму

У Черкасах проводжали зиму та святкували Масницю.  За національними традиціями, усі ласували варениками, млинцями та кашею, а ще веселилися та танцювали.

Так черкащани намагалися привабити весну та розбудити її від зимового сну. Старослов’янські традиції прощання із зимою черкащани продовжували у парку “Сосновий бір”. Організувало народні веселощі КП “Дирекція парків”, – інформує прес-служба підприємства.

Майже весь суботній день містяни розважалися під пісні черкаських музичних колективів.

Ведучиим заходу стали актори Олег Телятник та Максим Рижевол. Черкасці змогли переглянути виставку “хендмейд” на ямарку майстрів, насолодитися бармен-шоу та побачити незвичайний виступ театру вогню “Джайра”.

А в перервах між смачним частуванням та розвальними виступами черкасці брали участь у богатирських іграх, каталися на конях та змагалися. Малеча не відставала від старших і брала участь у різних конкурсах та естафетах: бились мішками, кидались сніжками та катались на санчатах.

У нагороду учасники отримували смачні подарунки. Проте не всі сюрпризи було отримати так легко. Довго не підкорювався черкасцям стовп із подарунками.

З десяток сміливців спробували свої сили, проте, лише одному містянину вдалося все ж добратися на вершину стопа. На завершення черкащани спалили опудало зими – Марену та остаточно відігнали холоди.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар