У Черкасах привітали волонтерів з “професійним” святом

У Черкасах привітали волонтерів з “професійним” святом

Захід, присвячений міжнародному дню волонтерства, відбувся сьогодні в готелі «Апельсин» в Черкасах. Відзнаки Президента України отримали за гуманітарну участь в АТО черкаські волонтери. Їх вручив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Також волонтери отримали нагороди від канадської неурядової громадської організації Stabilization Support Services.

 

Про це повідомив “Прочерк“.

Як зазначив Віталій Коваль після 2014 року волонтерство сприймається по іншому. Це вже не тільки підтримка нужденних і немічних, а й допомога військовим.

“Ми, українці, здивували весь світ. Волонтери везли на фронт все на світі – від бубликів до деталей військових машин”, – наголосив Віталій Коваль, додавши, що поки йде війна, волонтери не мають права зупинятися.

За його словами, нині черкаські волонтери одні з небагатьох в Україні ,які продовжують їздити на фронт, допомагаючи військовим.

Волонтер В’ячеслав Скічно дякуючи за нагороду, зазначив, що для нього це поки що не свято. Святом воно стане тоді, коли волонтери надолужать згаяні 4 роки поїздками з родинами на море, у відпустки.

“Але, на жаль, нинішня ситуація на фронті цього не дає зробити”, – підсумував В’ячеслав Скічно.

Волонтерів привітали своїм співом Христина Жуковська, Дарина Танцюра. Соло на саксофоні виконав Микола Євпак, а волонтерка Лариса Когут проспівала пісню «Моя молитва», з якою не раз виступала перед бійцями на фронті.

Залиште коментар