У Черкасах ремонтують безхозні тепломережі та передають їх комунальникам

У Черкасах ремонтують безхозні тепломережі та передають їх комунальникам

Міська влада Черкас здійснює  постійну роботу щодо капітального ремонту та подальшої передачі на баланс КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» безгосподарських теплових мереж, інформує прес-служба ЧМР.

Як повідомили у департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, цього року за бюджетні кошти капітально відремонтовано та передано на баланс КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» 154 безгосподарських  теплові мережі.

У 2017 році відповідно до рішення виконавчого комітету «Про затвердження переліку об’єктів на капітальний ремонт взятих на баланс безгосподарських мереж теплопостачання та гарячого водопостачання (внески в статутний капітал КПТМ «Черкаситеплокомуненерго») на 2017 рік» та рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік» передано на баланс КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та проводяться роботи з капітального ремонту ще 43 мереж теплопостачання на суму 5,5 млн. грн..

Разом з тим за попередніми підрахунками КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» у місті Черкаси залишилося 136 безгосподарських мереж, на капітальних ремонт яких необхідно близько 19 млн. грн.

Залиште коментар