У Черкасах шахрая засуджено до 4 років позбавлення волі

У Черкасах шахрая засуджено до 4 років позбавлення волі

Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно місцевого жителя гр. Л., 1990 р.н., за неодноразове вчинення шахрайських дій та незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Так, даний громадянин, використовуючи інтернет-банкінг «Приват-24», заволодівав грошовими коштами інших осіб, шахрайським шляхом отримуючи дані для доступу до карткових рахунків потерпілих, та, в подальшому, змінюючи особисті дані власників для входу на сайт. Наявні на рахунках кошти гр. Л. витрачав на власні потреби. Потерпілими від протиправних дій чоловіка стали 5 осіб, які втратили загалом більше 100 тис. грн.

шахрай

Крім того, гр. Л., дізнавшись від свого знайомого, що його пограбували, і у нього після інциденту залишилася частина золотого ланцюжка, запевнивши, що за умови передачі даного ланцюжка, він зможе встановити грабіжників, заволодів даним майном, та, в подальшому, здав його до ломбарду, повідомили онлайн-газеті Новини Черкас у Черкаській місцевій прокуратурі.

В ході розслідування встановлено, що гр. Л. раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів проти власності.

Судом Л. визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно), ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно), ч. 1 ст. 200 (підробка платіжних карток та інших засобів доступу до банківських рахунків), ч. 2 ст. 200 (підробка платіжних карток чи інших засобів доступу до банківських рахунків, вчинена повторно), ч. 1 ст. 357 (викрадення офіційного документу), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації), ч. 2 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, вчинене повторно), та засуджено до 4-х років позбавлення волі.

Наразі триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Залиште коментар