У Черкасах стартував чемпіонат з баскетболу серед молодших школярів

У Черкасах стартував чемпіонат з баскетболу серед молодших школярів

У Черкасах стартував чемпіонат міста з баскетболу серед юнаків молодшого шкільного віку.

Загалом участь у турнірі візьмуть 10 команд з різних шкіл міста. Це 8 команд юнаків 2007 року народження, група дітей 2008-2009 років та команда дівчаток.

Про це розповів сайт БК “Черкаські мавпи”.

Як розповідає керівник МГО БК “Країна Баскетболія” Олександр Нагорний, змагання триватимуть протягом трьох тижнів:

“Баскетбольний клуб “Черкаські Мавпи” разом із МГО БК “Країна Баскетболія” другий рік проводить турнір серед хлопців молодшого шкільного віку. Цього року ми проводимо турнір і хлопців і дівчат 2007-2008 років народження.

Турнір триватиме протягом 3 тижнів. Першочергове завдання: по закінченню змагань ми відберемо команди хлопців 2007 року народження, які наступного року візьмуть участь в чемпіонаті ВЮБЛ”, – розповідає він.

На першому етапі змагань команди розділять на дві підгрупи, в яких вони зіграють між собою в одне коло.

Сьогодні в спортивній залі першої гімназії зійшлися команда вихованців 2007-2008 р.н. черкаської комплексної дитячо-юнацької спортшколи № 1 та група дітей 2007-2009 р.н.

Наймолодших учасників змагань тренує наставник переможців Суперліги Парі-Матч “Черкаських Мавп” Максим Міхельсон:

“Цей турнір дає спортивний елемент для дітей, адже це змагання. Але, звичайно, основна його задача – придивитися кандидатів для збірної команди дітей 2007-го року народження. Ми плануємо дві команди, але будемо дивитися, як наберемо дітей.

Всього участь беруть 10 команд. Я треную найменшу команду, у нас дітки 2008-2009 рік народження. Є команда дівчат, яких ми теж проглядаємо, і 8 команд дітей 2007-го року народження, яких вели тренери і вчителі фізкультури протягом року”, – розповідає він.

У підсумку в сьогоднішньому матчі команда КДЮСШ-1 святкувала перемогу 48:35.

Залиште коментар