У Черкасах стартував ГайдаFest

Сьогодні у Черкасах уже вдруге стартував ГайдаFest. За словами молодих організаторів фестивалю, цьогоріч відвідувачам протягом двох днів буде запропоновано  ще більше цікавих зустрічей та драйвових музичних виступів, пише Вичерпно.

DSC04092

«Цьогоріч планували, аби в Долині Троянд було ще більше атиктивності, щоб кожна людина могла знайти для себе заняття будь-якого роду, поспілкуватися із цікавими особистостями та просто відпочити», — зазначила Марина Сухенко, одна із організаторів фестивалю.

На відвідувачів чекають, як незмінні локації, наприклад ярмарок, майстер-класи та музична сцена, так і новинки. Сталою залишилася і галявина з’їзду автостоперів, де охоче розповідають про власні подорожжі, діляться враженнями та досвідом.

Серед нових заходів на ГайдаFestі можна буде відвідати ІТ-лекторій та заглянути на гутіркову галявину, мета якої відкрите спілкування та щирі розмови.

Новинкою, яка зібрали сотні глядачів, стали командні бої імені Сергія Амброса.

Не прийдеться нудьгувати на фестивалі і дітям, для них тут розробленні галявини майстер-класу, де малеча зможе проявити свої творчі здібності.

DSC04106

DSC04103Попереду, як запевняють організатори, на відвідувачів буде чекати ще більше цікавих зустрічей, зокрема спілкування із Андрієм Білецьким, Олександром Ірванцем та Дмитром Лазуткіним. А от увечері із музичної сцени лунатимуть пісні гуртів «Фіолет», «Колір», «П’ятий вимір» та багатьох інших музичних груп.

Прочитайте ще:

Залиште коментар