У Черкасах тимчасово закрили школу, де сталося отруєння дітей

У Черкасах тимчасово закрили школу, де сталося отруєння дітей

У Черкасах вирішили тимчасово закрити загальноосвітню школу №8, де за нез’ясованих обставин сталося масове отруєння дітей.

Про це повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, пише “Громадське”.

За результатами позапланових перевірок, які провела Держпроспоживслужба у Черкаській області, виявили окремі порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства на підприємстві, що виробляє та постачає питну воду «Рідненька» до цієї школи.

«Роботу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 тимчасово призупинено до завершення проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів із забезпечення належного санітарного стану закладу (генеральне прибирання, дезінфекція, провітрювання навчальних, підсобних, санітарно-побутових приміщень, харчоблоку тощо), з проведенням повторних лабораторно-інструментальних досліджень об’єктів середовища життєдіяльності (атмосферне повітря, гігієнічні змиви тощо)», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що загалом з моменту отруєння за медичною допомогою звернулися 55 учнів та 4 вчителів.

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли.

Прочитайте ще:

Залиште коментар