У Черкасах відбулася зустріч з тревел-блогерами

У Черкасах відбулася зустріч з тревел-блогерами

18 червня в читальному залі ЦМБ ім. Лесі Українки відбулась зустріч з двома українськими тревел-блогерами: Христиною Жук і Сергієм Чекмарьовим. Мандрівники подорожують Україною в рамках туру “Вишиваним Шляхом”. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Це найдовший туристичний маршрут в Україні довжиною 2 225 км. Він проходить через 11 областей із заходу на схід – Закарпатською, Львівською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою, Житомирською, Київською, Черкаською, Полтавською, Харківською та Донецькою.

До Черкас  мандрівники потрапили на 14-й день подорожі, пройшовши селами і містами України. Блогери відвідали Полтаву та Харків. Скрізь, де побували, молоді люди намагалися знайти місцеві цікавинки і познайомити з ними українців. Протягом туру мандрівники щодня опиняються в новому місті, відвідують цікаві місця, про які мало хто знає. Подорожують автентичними селами і культурними центрами і обов’язково щодня діляться враженнями  на YouTube-каналі проекту та описують свої пригоди у текстових блогах на сайті та сторінках проекту в соціальних мережах.

Мета проекту – розкрити туристичний потенціал, різноманітність і красу України, символічно об’єднати західні та східні регіони, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя.

Залиште коментар