У Черкасах відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лоу-кік, лайт-контакт, кік-лайт та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу ім. Б Хмельницького серед юнаків та юніорів приймали Черкаси 15 вересня. За нагороди змагалось близько 300 учасників з різних областей України. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Спортсмени Черкаської області вдало виступили на змаганнях та показали відмінний результат.

За результатами змагань призерами Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лоу-кік, лайт-контакт, кік-лайт стали:

I місце – Вікторія Нікітіна (розділ лоу-кік, вагова категорія 60 кг). Тренер Василенко О. О.;
II місце – Володимир Голубєв (розділ кік-лайт, вагова категорія 79 кг). Тренер Ігор Яременко;
III місце – Владислав Бондаренко (розділ кік-лайт, вагова категорія 63 кг). Тренер Зубов Ю. І.

За результатами змагань призерами Всеукраїнського турніру з кікбоксингу ім. Б Хмельницького серед юнаків та юніорів стали:

I місце – Даніл Гаврилюк (розділ лоу-кік, вагова категорія 71 кг). Тренер Василенко О. О.;
II місце – Роман Діденко (розділ лоу-кік, вагова категорія 71 кг). Тренер Василенко О. О.;
III місце – Владислав Мартинюк (розділ лайт-контакт, вагова категорія 47 кг). Тренер Василенко О. О.