У Черкасах відбувся етап Чемпіонату України із аматорського картингу

У Черкасах відбувся етап Чемпіонату України із аматорського картингу

У Черкасах відбувся четвертий етап Чемпіонату України із аматорського картингу. У нашому місті на картингах за перемогу в етапі боролося понад 40 пілотів з різних міст країни, а один учасник приїхав аж із Азербайджану. Перегони відбувалися на черкаській набережній. про це з посиланням на прес-службу Автомобільного клубу «Черкаси» пише “Нова Доба”.

“Черкаси вже стабільно показують найвищу чисельність явки учасників на змагання. Окрім того, на нинішньому етапі було і три чарівні дівчини. Вони показали, що можуть змагатися на одному рівні з пілотами-чоловіками”, – зазначаєорганізатор черкаського етапу Олександр Ткаченко.


Кожен пілот мав декілька проїздів. Далі – на найвправніших чекав суперфінал. І саме у суперфіналі визначилися призери черкаського етапу. Так 1 місце посів учасник із Чернігова Олександр Василевський, другим став киянин Євген Наумов. Але й черкащани не лишились без нагород – пілот з Черкас Дмитро Ядренцов посів третю сходинку.

А вже незабаром всі спортсмени аматорського картингу зустрінуться на наступному етапі у місті Кам’янське.

“Тож найцікавіша боротьба та емоції чекають на усіх нас попереду, – зазначає Олександр Ткаченко. – Приємно й те, що восени Черкаси приймуть у себе ще один етап хобі-картингу. Тож матимемо нагоду побачити наших учасників ще раз”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар