У Черкасах відбувся кінологічний спортивний марафон

11 вихованців гуртка “Юний кінолог” ПНЗ Багатопрофільний молодіжний центр ЧМР 20-21 травня взяли участь у кінологічному спортивному марафоні – Відкритому чемпіонаті Черкаської області, повідомляє видання “Про Головне” позашкільний навчальний заклад “Багатопрофільний молодіжний центр” Черкаської міської ради.

Протягом двох змагальних  днів необхідно було пройти 6 трас. 20 травня на спортивному майданчику обласної Федерації кінологічного спорту в змаганнях з двоборства (кані-крос + смуга перешкод) вдало виступили із собаками  у  категорії “міні”: Анна Сторчеус з біглем Хена (I місце) і Марина Майнич з б/п Жуля (III місце). Із собаками в категорії “максі” третій результат у Брильової Галини з н/в Еста.

21 травня в парку Хіміків змагалися на трасах “аджиліті” – вид спорту, в якому бере участь і собака, і його господар.  На трасі “Дебют” всі призові місця завоювали вихованці гуртка:

1. Галина Брильва з н\в Еста;
  2. Сергій Котолуп з таксою Діна;
  3. Марина Майнич з н/в Багіра.

На трасах “Прогрес” (аджиліті+джампінг) впевнено перемогла Анна Сторчеус з біглем Хена, яка виконала норматив I спортивного розряду. На трасах двоборства-іграшки (снукер+гемблерз) спортсмени змагалися з собаками двох ростових категорій (міні та максі). Анна Сторчеус посіла II місце в категорії “міні”, а Галина Брильова та Вікторія Кучеренко зі шнауцером Квіта посіли I та II місця в категорії “максі”.

Вітаємо керівника гуртка «Юний кінолог» Толстоп’ята Олександра, вихованців гуртка та їх чотирилапих друзів!