У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста з шахів

У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста з шахів

У шаховому клубі «Дебют» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відбувся відкритий Чемпіонат міста Черкаси із шахів. Цього року у ньому взяли участь 30 шахістів, серед яких – 9  кандидатів у майстри спорту. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.
Змагання особистісні, пройшли за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 65 хвилин на партію кожному учаснику. Спортивний захід відбувся згідно «Правил шахової гри ФІДЕ»; при рівності показників перемога визначалася: за коефіцієнтом Бухгольца, за особистою зустріччю та кількістю перемог.
«Бронзу» у запеклій чоловічій боротьбі здобув Бодров Тимофій (КМС, тренер Багатопрофільного молодіжного центру), серед жінок на третьому місці вихованка шахового клубу «Дебют» – Кочерга Анжеліка.
Змагання проводяться з метою залучення до занять фізичною культурою і спортом різних верств населення та популяризації шахів у місті.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

 

Залиште коментар