У Черкасах висадили алею сакур

У Черкасах висадили алею сакур

Сакральне для Японії дерево – сакуру – висадили сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Алея, що символізує дружні стосунки між Україною та Японією, складається з 25 дерев. Як розповів пан Хошіно Юічі, ця сакура того різновиду, що пристосований до європейського клімату, а тому має цілком прижитися на грунті міста Центральної України.

“Ми сподіваємося, що співпраця нашого міста з Японією стане постійною, подібні акції проводитимуться щороку, а головне – що ця співпраця втілюватиметься у створенні нових робочих місць для наших людей”, – пояснив суть акції міський голова Анатолій Бондаренко.

Він додав, що алея в подальшому буде впорядковуватись, буде додано освітлення, щоб черкасці могли так само, як і японці, навесні насолоджуватись спогляданням цвітіння сакур.

Завтра  Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі прочитає лекцію в Першій міській гімназії, присвячену Японії, її історії та стосункам Японії з Україною. Він пообіцяв прийти на лекцію до черкаських школярів у вишиванці.

 

Залиште коментар