У Черкасах запрацював проект, спрямований розвивати екологічний туризм в області

У Черкасах запрацював проект, спрямований розвивати екологічний туризм в області

З1 липня 2017 року розпочав свою роботу «Центр за екологічне майбутнє» — соціальний проект Благодійної організації «Благодійний фонд «Серце нації», який покликаний сприяти формуванню у населення бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та підвищити екосвідомість. Також проект розрахований популяризувати пам’ятки природно-заповідного фонду Черкащини задля розвитку екологічного туризму в регіоні, здорового способу життя та активного відпочинку.

Організатори у рамках проекту планують провести ряд тематичних семінарів, виїзних екологічних експертиз пам’яток природно — заповідного  фонду Черкаської області, консультації по екологічному законодавству,акції по прибиранню від побутового сміття прибережної смуги у зоні відпочинку річки Дніпро та інші заходи екологічного спрямування.

Тематичні семінари проходитимуть за адресою: вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик – Сіті», мінус 2 поверх). До участі в проекті запрошуються всі бажаючі яким не байдуже наше екологічне майбутнє.Телефони для довідок: (096) 152-58-24.

Залиште коментар