У Черкасах збиратимуть кошти для порятунку гітариста відомого гурту

У Черкасах збиратимуть кошти для порятунку гітариста відомого гурту

18 лютого в Черкасах відбудеться благодійний концерт на підтримку басиста та ідеолога гурту «Кому Вниз» Сергія Степаненка. Після кількарічного гемодіалізу музикант потребує вартісної операції з пересадки нирки. Захід відбудеться у кінотеатрі «Салют», початок о 17:00.

Подібні концерти відбулися вже в кількох українських містах. Зокрема, у столиці. У Черкасах концертом опікується організаційний комітет Фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр», що вже кілька років відбувається у Кам’янському районі.

На акустичний концерт у Черкасах зберуться митці з усієї України. Зокрема, виступлять соліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк та лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко. Також зі своєю поезією завітає львівський поет Юрій Руф.

Окрім того, концерт підтримають низка місцевих виконавців: зіграє на унікальному інструменті гуді Антон Стрілець, під гітару співатиме Олекса Хуторний, а Олексій Юрін поділиться власною поезією.

Організатори концерту закликають містян не залишатися байдужими і відвідати концерт, насолодившись мистецтвом і допомігши матеріально врятувати талановитого музиканта.

Під час благодійного концерту кожен також зможе взяти участь в аукціоні. Відомі українці представлять свої картини, книги та диски, які зможуть придбати всі охочі. Кошти, виручені із продажу лотів, підуть на підтримку Сергієві Степаненку. Переглянути майбутні лоти можна на сторінці події у «Фейсбуці» (https://www.facebook.com/events/888345787934823/888345791268156/?notif_t=like&notif_id=1486024975136672) та «Вконтакті» (https://vk.com/event139152799)

Прочитайте ще:

Залиште коментар