У Черкасах з’явилася Алея миру в пам’ять про загиблих під час розстрілу в Лас-Вегасі

У Черкасах з’явилася Алея миру в пам’ять про загиблих під час розстрілу в Лас-Вегасі

Черкащани в пам’ять людей, які загибли від теракту в Лас-Вегасі, висадили на території Черкаського вищого професійного училища Алею миру.

Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомила активістка Людмила Ткаченко.

“У 2014 році за моєї ініціативи з’явилася Алею Миру (алея катальп) в парку 30-річчя Перемоги. У цьому заході взяла участь відома американка Candace Knowlan.Після повернення додому, енергію миру та добра Кендес привезла в Колорадо і в серпні цього року в долині Сан-Луїс в Колорадо була посаджена дюжина дерев на знак солідарності з активними черкащанами. У посадці дерев миру брали участь люди з Канади та США – штатів Каліфорнії, Вісконсина та Колорадо.

Ми об’єдналися навколо ідеї зробити нашу планету зеленішою! Candace Knowlan запросила своїх однодумців продовжувати садити дерева миру в багатьох куточках нашої планети. І ця акція була продовжена в Фінляндії, Росії – Сибіру, Чехословацькій республіці, Ямайці, Мексиці – Мехіко, Канаді, Бразилії, Сомалі, Філіппінах, Таїланді, Гватемалі та інших країнах. Цей рух став зараз глобальним. А почалося все із Черкас, з нашого суботника, з нашої першої Алеї миру за краєзнавчим музеєм”, – написала Людмила Ткаченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар