У Черкасах активно ремонтують дороги (фото, відео)

У Черкасах активно ремонтують дороги (фото, відео)

Одночасно на кількох черкаських вулицях триває ремонт дорожнього покриття. Нині асфальтують вулицю Припортову. Покриття на ній оновлять на відрізку від бульвару Шевченка до Річкового вокзалу.

Нині на цій вулиці проклали близько кілометра дороги при ширині 10,5 м. Сьогодні на місці з перевіркою побував міський голова Анатолій Бондаренко разом з заступником Ігорем Волошиним.

«Я вітаю жителів цього мікрорайону із черговою перемогою нашою спільною над бездоріжжям у місті Черкаси. Хочу повідомити радісну новину, що після ремонту Припортової ми розпочинаємо капітально ремонтувати вул.Благовісну від вул.Чигиринської до вул.Чорновола», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Тим часом, КП «ЧЕЛУАШ» здійснює ямковий ремонт вулиці Одеської від Лісової Просіки до Онопрієнка. Цими вихідними ремонтники завершили асфальтування вулиці Гетьмана Сагайдачного. Нове дорожнє покриття на ній уклали від Симиренківської до Пацаєва. У планах, за словами начальника управління вуличної інфраструктури Сергія Отрешка, розпочати ремонт на вулиці Ю. Іллєнка (від Вантажного порту до бульвару Шевченка).

Тривають роботи і по департаменту архітектури та містобудування. За словами директора департаменту Артура Савіна, цьогоріч визначено 5 основних об’єктів для проведення ремонту: вул.Сумгаїтська, вул.Надпільна, вул. Благовісна, вул.Чехова та вул.Гуржіївська.

«Триває визначення переможця на проведення капітального ремонту вул.Надпільної від вул.Чорновола до вул.Добровольського, а також ремонту вул.Чехова», – розповів Артур Олександрович.

Тривають роботи по 2-х чергах бульв.Шевченка (в районі 700-річчя і вул.Можайського).

Крім того, нині активно ведуться ремонті роботи на третій черзі вул.Героїв Дніпра. Тут роблять тротуари, велодоріжки і заїзди у двори. За словами Артура Савіна, на червень заплановано укладання верхнього шару ЩМА.

Залиште коментар