У Черкасах чоловік незаконно продавав тютюн через Інтернет (фото)

У Черкасах чоловік незаконно продавав тютюн через Інтернет (фото)

Податкова міліція припинила незаконну діяльність з продажу тютюну та вилучила сировини на понад 1,4 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Черкаській області.

В ході проведення операції «Акциз-2019» співробітники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області викрили жителя Черкас, який у гаражному приміщенні одного з автомобільних кооперативів міста здійснював зберігання та реалізацію тютюнових виробів (махорки) та тютюнової сировини без державної реєстрації в якості фізичної особи – підприємця та без будь-яких дозвільних документів і документів, що посвідчують якість та походження тютюнової продукції.

Продаж тютюну невідомого походження здійснювався чоловіком за допомогою мережі Internet через сайти безкоштовних оголошень та через створені ним закриті спільноти у месенджерах Viber і Telegram.

В результаті проведених працівниками податкової міліції заходів із незаконного обігу вилучено близько 385 кілограмів тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки) на загальну суму 1 млн. 413 тис. гривень.

Згідно чинного законодавства передбачено притягнення порушника до адміністративної відповідальності з конфіскацією тютюнової продукції.

Залиште коментар