У Черкасах декларації із сімейними лікарями підписали 155 тис. жителів

У Черкасах декларації із сімейними лікарями підписали 155 тис. жителів

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник розповів, що кількість укладених декларацій із сімейними лікарями та педіатрами нині досягла 155 тисяч. Про це йдеться на офіційному сайті Черкаської міської ради.

На його думку, це цілком хороші для Черкас результати шести місяців приписної кампанії, утім, ще не всі жителі обрали лікаря й підписали з ним угоду.

– Електронну картку пацієнта, яка функціонує понад півтора роки, мають 230 тисяч черкащан, – розповідає Олег Михайлович. – Це свідчить про те, що ми ще маємо значну кількість людей, які прийшли, зареєструвалися, але досі не уклали декларації з сімейним лікарем.

За його словами, щодня угоди підписує близько 600 – 700 жителів Черкас.

Нагадаємо, приписна кампанія триватиме до 1 січня 2019 року.

Від липня цього року дохід лікарів первинної ланки – терапевтів, сімейних лікарів, педіатрів – залежатиме від кількості декларацій, які з ними уклали пацієнти (тобто від кількості пацієнтів, яких вони будуть обслуговувати).

Пацієнти, які не оберуть собі сімейного лікаря та не підпишуть з ним декларацію, будуть сплачувати за медичні послуги на первинному рівні власним коштом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар