У Черкасах файні пані змагалися на конкурсі краси

У Черкасах файні пані змагалися на конкурсі краси

12 березня 2019 року в Черкасах відбувся конкурс краси для жінок старшого віку “Файна пані”. Захід організував територіальний центр надання соціальних послуг за підтримки департаменту соціальної політики Черкаської міськради.

Такий конкурс в Черкасах відбувся вперше і зібрав серед учасниць 12 жінок віком від 60 років. Змагання включало кілька етапів, серед яких кулінарний конкурс та конкурс талантів. Учасниці вразили глядачів своїми здібностями до поезії, пісні, розмовного жанру. Та найчастіше жінки демонстрували танці, яким навчилися, відвідуючи гуртки в територіальному центрі надання соціальних послуг.

В складі журі визначали найкращих і представники департаменту соцполітики – директор Олег Гудзенко та його заступник, начальник управління розвитку соціальної сфери Юлія Ніконенко.

Переможницею конкурсу та першою володаркою титулу “Файна Пані Черкаси 2019” стала Лідія Стасенко. Першою Віце-пані стала Галина Алексєєва, друга Віце-пані – Раїса Хижняк. Жодна з учасниць не залишилася без нагороди, здобувши одну з номінацій: Пані глядацьких симпатій, Пані креативність, Пані кулінарність, Пані чарівність, Пані ніжність, Пані елегантність, Пані мрійниця, Пані творчість, Пані грація.

За інформацією департаменту соціальної політики Черкаської міськради.

Залиште коментар