У Черкасах громадяни заблокували п’яного кермувальника ВАЗу та передали його патрульним (фото)

У Черкасах громадяни заблокували п’яного кермувальника ВАЗу та передали його патрульним (фото)

16 березня, у суботу, в Черкасах «спіймали» п’яного водія. Про це пише dzvin.news.

Орієнтовно о 20:15 черкаські патрульні отримали виклик, що громадяни заблокували п’яного водія біля магазину “У Богдана” що на перехресті бульв. Шевченка та вул. Б. Хмельницького.

Прибувши на місце виклику було виявлено тз ВАЗ-21013, водій якого перебував за кермом з ознаками алкогольного спяніння. Даний водій погодився в присутності двох свідків пройти освідування на драгері. Результат — 2,36 проміле (при допустимій нормі 0,2, — ред.).

За інформацією безпосередніх учасників та свідків події чоловік, перебуваючи під дією алкоголю, здійснював під час руху небезпечні маневри та створював аварійні ситуації, чим привернув увагу інших учасників дорожнього руху.

Розуміючи усю небезпеку, яку може становити некерований практично ВАЗ у середмісті Черкас, кілька водіїв на власних автівках почали його наздоганяти, аби зупинити та передати правоохоронцям.

Втікаючи, водій ВАЗа намагався проскочити через узвіз вул. Б. Хмельницького на Митницю та, зрозумівши, що його авто не пройде у проміжок між відбійниками, спробував розвернутися. Проте у цей момент його і заблокували автмобілі перслідувачів.

Залиште коментар