У Черкасах хочуть збільшити зарплату працівникам комітетів самоорганізації населення

У Черкасах хочуть збільшити зарплату працівникам комітетів самоорганізації населення

На засіданні бюджетної комісії при розгляді бюджету міста на 2019 рік депутати ухвалили рішення додати на зарплату головам і секретарям КСНів 2,431 млн грн. Відтак голови отримуватимуть по 9 тис. грн., а секретарі –  8 тис. грн.

– Проте разом із підняттям зарплати, я вважаю, потрібно додати і функції та обов`язки для КСНів. Адже як у керівництва міста, так і в городян неоднозначне ставлення до необхідності існування комітетів, – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Серед додаткових функцій могли бути б наступні:

  • Провести навчання та надати повноваження громадських інспекторів головам і секретарям ОСН, з метою допомоги управлінню муніципальної інспекції в здійсненні контролю у сфері благоустрою міста Черкаси (очищення тротуарів від снігу (в т.ч. приватний сектор), здійснення обліку вивісок на магазинах, табличок з назвами та нумерацією будинків, в т.ч. приватний сектор, облік меморіальних дошок та пам’ятних знаків розташованих в місті Черкаси, тощо).
  • Внесення пропозицій щодо знесення та кронування аварійних, сухостійних та фаутних дерев і кущів на території мікрорайону.
  • Контроль за обладнанням пандусами, поручнями та іншими конструкціями входів у житлові будинки й інші будівлі для створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на території мікрорайонів.
  • Створити на базі ОСН контакт-центри в мікрорайонах, які будуть надавати адміністративні послуги жителям міста. – зазначені приміщення слугуватимуть місцем прийому громадян депутатами Черкаської міської ради, надання безкоштовної первинної правової допомоги, проведення виїзних прийомів Пенсійним фондом України та інших державних установ.
  • Підтримка діяльності волонтерських, молодіжних і громадських організацій та об’єднань, організація такої роботи в межах мікрорайонів.

На сьогодні при комітетах самоорганізації населення працюють:
– 12 громадських приймалень депутатів Черкаської міської ради;
– 15 дільничних пунктів поліції;
– 19 консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення за сприяння відповідних служб та органів;
– 15 пунктів обігріву в період значного пониження температури.

За рішенням міської ради, комітети самоорганізації населення надають довідки та завіряють документи, а саме:
– з місця проживання громадян (в т.ч. для першокласників);
– про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб;
– доручення;
– пояснювальні записки;
– довідки на померлих громадян.

Здійснюють виходи до громадян за зверненням правоохоронних органів та громадян, з метою складення:
– характеристик;
– актів опитування сусідів;
– актів житлово-побутових умов.

Організовують в межах без господарських територій толоки, проводять роботи з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані дворів, вулиць, площ, парків, ліквідації стихійного лиха.

Залиште коментар