У Черкасах комунальні установи заборгували 18 млн. грн. за тепло

У Черкасах комунальні установи заборгували 18 млн. грн. за тепло

Комунальні підприємства і установи Черкас заборгували КП “Черкаситеплокомуненерго” близько 18 млн.грн. за тепло. Про це на ранковій нараді у Черкаській міськраді.

Серед боржників – як освітні заклади, так і деякі департаменти міської ради, і навіть обласна рада. Така ситуація, за словами Павла Карася, є неприпустимою і потребує негайного вирішення.

–   Скажіть, що мені робити? Виключати? Тому що, коли 2 місяці не платять, потрібно виключати. Тим більше, що заклади освіти не відносяться до тих, які виключати не можна. Я не можу розрахуватися з “Нафтогазом” за газ. Це потрібно вирішити сьогодні-завтра, бо скоро “Черкаситеплокомуненерго” викликатимуть в “Нафтогаз”, як боржників, – зазначив Павло Карась.

Директор департаменту освіти Сергій Воронов зазначив, що проблеми виникли через затягування тендерних процедур і через те, що у січні не було ухвалено бюджету, тож коштів ледь вистачило на заробітну плату. Він пообіцяв, що заборгованість днями буде погашена.

– Треба ці моменти підтягнути якомога швидше, щоб не заганяти теплокомуненерго у борги і не змушувати їх вимикати тепло, – підкреслив головуючий на нараді заступник міського голови Ігор Волошин.

А заступник міського голови Людмила Бордунос додала, що працівникам комунальних установ потрібно провести навчання по тендерному законодавству, щоб вони не затягували із закупівлями.

Залиште коментар