У Черкасах медиків безкоштовно доставлятимуть до роботи

У Черкасах медиків безкоштовно доставлятимуть до роботи

Близько 7000 медичних працівників первинної та вторинної ланки охорони здоров’я, які працюють в Черкасах, зможуть абсолютно безкоштовно діставатися роботи і домівок за допомогою спец перевезень. Про це інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у фейсбук.

“Це 4800 працівників міських закладів охорони здоров’я та 3000 обласних, які діють у нашому місті. З них приблизно 2000 медпрацівників проживає за межами Черкас.
Тому вчора на екстреному засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради було ухвалено відповідні рішення щодо цього питання.

Спецтранспорт безкоштовно перевозитиме всіх медичних працівників, які працюють в Черкасах
Обов’язкова умова проїзду – наявність посвідчення та засобів захисту (маски та рукавички)
Cпеціальні рейси працюватимуть двічі на день і розвозитимуть працівників з 6:00 до 9:30, а також з 15:30 до 20:00.

Черкаська міська влада зараз працює над тим, щоб допомогти оформити спец транспорт для працівників продуктових магазинів, аптек та інших закладів та установ, що забезпечують життєдіяльність міста
Шановні черкащани, вкотре наголошую, що ми маємо докласти всіх зусиль як задля недопущення поширення небезпечної хвороби в нашому місті, так і задля підтримка медичної галузі та її працівників!”, – зазначає Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар