У Черкасах на Хелловін розміновували будинок

У Черкасах на Хелловін розміновували будинок

31 жовтня «чортівня» творилася у будинку по вулиці Гоголя. До чергової частини патрульної поліції надійшло повідомлення, що власник одного із домоволодінь виявив у поштовій скринці підозрілий пакунок обмотаний ізоляційною стрічкою. Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook речниця УПП у Черкаській області Зоя Вовк.

Фото: Facebook / Зоя Вовк

Знайдена річ викликала занепокоєння та тривогу і черкащанин одразу викликав поліцію. На виклик прибули патрульні разом із вибухотехніками.

Коли пакунок відкрили, у середині були дитячі ріжки. Таким чином рідні вирішили привітати дитину з Хелловіном, але не попередили про це батьків. Чоловік відмовився від написання заяви на свою рідню, але клопоту було усім.

Речниця управління звернулася до громадян:

«У той час, коли в країні йде війна, радимо не розкидатися такими подарунками, бо кожна підозріла річ – це виклик спецслужб, який вимагає миттєвої реакції і аж ніяк не 10 хвилин роботи. Це евакуація людей, це забезпечення охорони місця події мінімум на годину часу. Це врешті відповідальність, як адміністративна, так і кримінальна! А ще, поки спецслужби ”розгортають” подібні подарунки, хтось в черзі чекає на прибуття патруля, де стався реальний злочин».

Залиште коментар