У Черкасах обговорили можливість відображення назви “Рошен” у назві зоопарку

У Черкасах обговорили можливість відображення назви “Рошен” у назві зоопарку

У Черкаському міському будинку культури ім.І.Кулика відбулися громадські обговорення щодо відображення бренду “Рошен” у назві черкаського зоопарку. Відповідну пропозицію зообила Черкасам кондитерська корпорація “Рошен”, пообіцявши вкласти у розвиток закладу 50 мільйонів гривень. Захід провів заступник міського голови м.Черкаси Ігор Волошин.

Директор закладу Євгеній Ван зазначив, що не проти такої пропозиці.

– Наголошую, що ми – комунальний заклад, усе майно належить громаді, і це не зміниться. Хочу спростувати чутки – ніякого будівництва котеджів на території зоопарку не буде. Якщо нам вдасться реалізувати проект реконструкції, зоопарк взагалі може стати самоокупним, – зазначив директор зоопарку.

Представник корпорації ” Рошен” Ірина Пономар зауважила, що бажання вкласти гроші в черкаський звіринець не пов’язане з майбутніми президентськими виборами.

– Ми раніше вже надавали фінансову підтримку черкаському зоопарку. За нашого сприяння була зроблена експозиція “Земля ведмедів та вовків”. Тепер плануємо вкласти в зоопарк ще 50 мільйонів, зокрема, на сучасну експозицію для копитних. Зауважу, що інвестиції ми зробимо, навіть якщо місто вирішить не відображати бренд “Рошен” у назві, – сказала вона.

Проект реконструкції Черкаського зоопарку планують завершити до серпня наступного року.

Залиште коментар