У Черкасах патрульні перевіряють вантажівки на небезпечні вантажі

У Черкасах патрульні перевіряють вантажівки на небезпечні вантажі

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Черкаській області посилюють контроль за дотриманням законодавства водіями, які перевозять небезпечні вантажі. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області.

Співробітники поліції перевіряють наявність у водіїв необхідних документів, зокрема:

– свідоцтво про допущення ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів;
– протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу;
– ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв;
– письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайної ситуації.

До небезпечних вантажів належать: вибухові матеріали, гази, легкозаймисті речовини і матеріали, отруйні та інфекційні речовини, радіоактивні речовини, кислоти, луги та інші.

Особливу увагу поліцейські будуть звертати на відповідність маркування транспортного засобу інформаційних таблиць або знаків-табло небезпеки, а також на дійсність і належне оформлення перевізних документів.

В разі виявлення порушень водіями вимог чинного законодавства патрульні уживатимуть заходів адміністративного впливу. Сьогодні працівники відділу безпеки дорожнього руху винесли ряд постанов за ч.1 ст. 132-1 КУпАП (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами).

Залиште коментар