У Черкасах планують оновити рекорд з ремонту доріг

Цього року під час поточного ремонту в Черкасах планують відремонтувати 130 тисяч квадратних метрів доріг на суму в 120 мільйонів гривень.

Про це під час ефіру на 18000 розповів директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

За його словами, торік було відремонтовано 100 тисяч квадратних метрів, цього разу площу планують збільшити до 130 тисяч.

– Це поточний середній ремонт, суцільна заміна укриття. Це рекордна цифра поточного ремонту за всі роки. Цього року на поточний ремонт заплановано спрямувати 120 мільйонів. Плануємо відремонтувати 47 вулиць. Поточний ремонт не може перевищувати ремонт 40% від всієї протяжності вулиці, – сказав він.

За словами Отрешка, на частині вулиць мають завершити минулорічні ремонти, на іншій частині – розпочати роботи.

Він додав, що ремонти відбуватимуться в багатьох мікрорайонах міста. Зокрема, Хімселище, Кривалівка, Казбет, Дахнівка, Район Дніпровський тощо.

Детальніше – у відео.

 

 

На сьогодні проведений один тендер на поточний ремонт, вартістю 42,8 млн грн. Його виграло ПП “Дорстрой”.

Найбільша частина суми – 27,83 млн грн – піде на поточний ремонт вулиці Чигиринської. Окрім того, ще 8 млн грн підуть на ремонт вулиці Надпільної, 11,7 млн грн на провулок Семена Палія та 5,8 млн грн на вулицю Олени Теліги.

Невдовзі департамент має оголосити ще один тендер.

У 2022 році замовником послуг із поточного ремонту був департамент ЖКК. Тоді ця послуга обійшлася у рекордні для Черкас 96 мільйонів гривень. Всю суму освоїло товариство «Колтех-транс», що належить однопартійцю мера Черкас Бондаренка – Сергію Колесниченку. Тоді були проведені тендери на 54 млн грн та 42 млн грн.

Залиште коментар