У Черкасах планують створити Центр життєстійкості


Центр життєстійкості незабаром може запрацювати у Черкасах. Це безбар’єрний простір, де люди зможуть отримати психологічну допомогу та проконсультуватися із різних соціальних питань.

Мета таких Центрів – допомогти людині відновити своє ментальне здоров’я та навчити її підтримувати своїх близьких, повернути її до нормального життя та дати корисні інструменти для стабілізації свого емоційного стану в майбутньому.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.  

Перспективи створення такого центру у Черкасах обговорили сьогодні під час зустрічі за участю міського голови Анатолія Бондаренка, представниць Міністерства соціальної політики, Народного депутата України Олега Арсенюка, профільної заступниці міського голови Марини Гаркавої та фахівців департаменту соціальної політики.

Учасники обговорили механізм і напрацювали дорожню карту того, що необхідно зробити для того, щоб у Черкасах запрацював Центр життєстійкості. Передусім, необхідно знайти підходяще приміщення, наразі у Черкасах вже є кілька варіантів. Надалі – пошук надавачів послуг з формування життєстійкості.

Наразі до цього проєкту вже приєдналися понад 150 громад по всій Україні, ще 50 – можуть долучитися до кінця року.

«Переконаний, що створення Центру життєстійкості у Черкасах покращить якість надання соціальних послуг і допоможе людям боротися зі стресом, викликаним війною», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Джерело: сайт Черкаської міської ради

Залиште коментар