У Черкасах поліція затримувала «зловмисників» та рятувала «заручників» (фото)

У Черкасах поліція затримувала «зловмисників» та рятувала «заручників» (фото)

Черкаська поліція провела оперативно-тактичні навчання, які проходили за участі працівників підрозділів Головного управління Нацполіціїв області, патрульної поліції, поліції охорони, Нацгвардійців та КОРДу. Головною метою навчань було вдосконалення практичних навичок, налагодження взаємодії підрозділів та служб та застосування на практиці теоретичних знань під час реалізації спеціальних поліцейських операцій. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

За легендою до поліції надійшло повідомлення про те, що зловмисники заволоділи великою кількістю грошей, застосувавши вогнепальну зброю. З місця вчинення кримінального правопорушення зникли на легковому автомобілі захопивши із собою заручника.

Для затримання озброєних осіб та звільнення заручника задіяли працівників спецпідрозділу КОРД. Штурмова група провела спеціальну поліцейську операцію, затримала нападників і визволила заручника.

Такі навчання дають можливість ретельно проаналізувати дії кожного підрозділу, внести корективи до планів спецоперацій, аби у реальних ситуаціях поліцейські діяли на високому професійному рівні.

Залиште коментар