У Черкасах поменшало хворих із підозрою на COVID-19

У Черкасах поменшало хворих із підозрою на COVID-19

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко продовжує інформувати містян про стан епідеміологічної ситуації в місті. Актуальну інформацію він викладає на своїй сторінці у фейсбук.

“Станом на сьогодні маємо в нашому місті невеликі зрушення в бік позитивної динаміки. У Черкаській інфекційній лікарні нині перебуває двоє хворих на ГРІ, 10 хворих на грип, 9 пацієнтів із пневмонією, серед яких троє дітей.

Щодо коронавірусної інфекції, нині з підозрою на COVID19 в інфекційній лікарні перебуває 7 дорослих черкащан.

Хочу наголосити на тому, що всі обмежувальні заходи, які міська влада запроваджує в Черкасах, спрямовані виключно на перешкоджання поширенню небезпечної інфекції. Тому дякую всім, хто дотримується умов карантину та відповідально ставиться не тільки до свого здоров’я, а й до безпеки оточуючих.

Режим надзвичайної ситуації, який вчора ввели в Черкаській області у зв’язку з першим лабораторно підтвердженим випадком зараження COVID19, означає, що тепер усі ми повинні бути ще більш пильними, відповідальними та свідомими. Додаткові обмежувальні заходи, які відсьогодні діятимуть в магазинах міста, зокрема обмеження в кількості відвідувачів і нанесення розмітки задля збереження безпечної дистанції, – додаткові кроки влади для контролю над ситуацією.

Залиште коментар