У Черкасах працює благодійний фонд проти коронавірусу

У Черкасах працює благодійний фонд проти коронавірусу

Черкасах працєю фонд «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЧЕРКАСИ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ -19», створений для допомоги нашому місту в боротьбі з епідемією COVID19. Про це у фейсбук повідомив депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Головне завдання фонду – збір коштів для закупівлі засобів захисту для медичних працівників і працівників «Швидкої допомоги», медичного обладнання для лікарень міста, ліків, а також потреб тих, хто безпосередньо братиме участь у протидії епідемії коронавірусу.

Що важливо знати?
Благодійні кошти на рахунок фонду може перечислити кожен охочий як серед фізичних, так і серед юридичних осіб.
Кошти фонду будуть витрачатися виключно на потреби медичних працівників і працівників «Швидкої допомоги», потреби лікарень міста і тих установ, які безпосередньо братимуть участь у боротьбі з епідемією.
Кошти фонду не будуть витрачатися на допомогу окремим фізичним особам.
Звітність про надходження та витрачання коштів фонду буде публічною та щоденною.
Щодня в робочий час, з 9.00 до 17.00, працюватиме Call-центр фонду. Кожен, хто бажає перерахувати кошти на допомогу місту в боротьбі з епідемією COVID19, за допомогою працівників центру зможе дізнатися, чи надійшли кошти на рахунок і на що вони були витрачені.
Важливо! У разі появи шахраїв, які можуть використовувати подібну назву та рахунок, працівники Call-центр допоможуть пересвідчитися, чи надійшли благодійні кошти на рахунок саме цього фонду.

https://www.facebook.com/covid19.ck.ua/

Залиште коментар