У Черкасах проінспектували укриття однієї із шкіл

У Черкасах проінспектували укриття однієї із шкіл

 

Сьогодні Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником обласної військової адміністрації Ігорем Табурцем оглянув укриття однієї із шкіл міста. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Ремонт у ньому розпочали ще минулого року: стартували з демонтажних робіт, далі облицювали стіни й стелю, обладнали маршові сходи. Нині ж продовжується робота над наповненням укриття. Аби під час повітряних тривог діти почувалися в ньому в безпеці, їм було затишно та зручно.

«Навіть під час війни в наших дітей повинна лишатися можливість навчатися за партами, спілкуватися із вчителями та зі шкільними друзями. Тож нині наша команда в міській раді опікується тим, аби в усіх навчальних закладах міста створити безпечний простір для проведення уроків за будь-яких обставин. Кожна мама і тато, які зранку відправляють своїх дітей на уроки в навчальний заклад, мають бути впевненими в тому, що вони перебуватимуть у безпеці. Над цим і працюємо», – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Загалом цього року планується ремонт найпростіших укриттів у 13 садочках і у 18 школах, аби захистити учнів та вчителів.

 


Залиште коментар