У Черкасах протестували проти прокурорської корупції (відео)

У Черкасах протестували проти прокурорської корупції (відео)

У Черкасах відбулася акція протесту проти прокурорської корупції. У заході взяли участь представники різних політичних сил: ВО “Батьківщина”, “Національний корпус”, ВО “Свобода” і навіть представниця БПП, ГО “Батьківщина молода” та небайдужі громадяни. Усі об’єдналися проти корупції та беззаконня, Які, на думку протестувальників, панують у стінах обласної прокуратури.

З імпровізованої сцени на сходах установи виступали депутат обласної ради від “Батьківщини” Михайло Мушієк, депутат облради від “Свободи” Юрій Ботнар, АТОвець Геннадій Шевченко, голова Нацкорпусу Дмитро Кухарчук, депутат обласної ради кількох скликань, член БПП Любов Майборода, просили слова декілька пересічних громадян, які постраждали від прокурорського свавілля.

Виступаючі зазначали, що замість того, щоб розслідувати резонансні справи, на кшталт фальшування виборів, вбивства та нападу на депутатів, проведення незаконних зборів із відкликання депутатів, прокурори займаються кримінальними переслідуваннями активістів та опозиційних політиків.

Дмитро Кухарчук приніс на акцію мішок кукурудзи.

-Її передали мені люди з Жашківського району. Я хочу цю кукурудзу передати прокурору Овчаренку. Він хоче віджати 500 гектарів, я думаю, що цього мішочка йому вистачить, – сказав Кухарчук.

-Зараз порушені кримінальні справи майже на всіх активістів Черкас і Черкаської області. Такого не було навіть при Януковичі. Ми отримали реванш. Зробивши революцію, пішовши на фронт, ми отримали тут тих посіпак, які засіли, і ми їх тепер викорчувать не можемо. Якщо його керівник Луценко говорив про те, що бандформування “Торпеди” очолило БПП, і він зробить все, щоб його вичистить, то ми тепер бачимо, що голова обласної прокуратури очолив цей процес. Ми бачимо, чиїми руками бандформування розправляється з активістами, з депутатами, вже дійшло до того, що вже й з міським головою, – висловився Геннадій Шевченко.

Учасники акції кричали обласному прокурору “Ганьба” і викликали його дати пояснення таким діям прокуратури. Зрештою, Сергій Овчаренко таки вийшов до протестувальників. Та діалогу не вийшло. Замість того, щоб прозвітувати перед громадою про розслідування резонансних справ, Сергій Овчаренко вдався до політичних оцінок та звинувачень у бік мітингувальників. Це викликало обурення людей, і прокурор області пішов до себе у будівлю прокуратури.

У підсумку вимоги до прокурора озвучила Любов Майборода:

-Припинити переслідування міського голови, розблокувати бюджет і забезпечити повнокровне функціонування міста.

А депутати обласної ради Юрій Ботнар та Михайло Мушієк зазначили, що будуть ініціювати звернення обласної ради до керівництва країни з вимогою звільнити Сергія Овчаренка. Відповідну резолюцію одноголосно підтримали і учасники мітингу.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 8 жовтня 2018 р.

 

Залиште коментар