У Черкасах проведуть благодійний аукціон для порятунку онкохворої дитини

У Черкасах проведуть благодійний аукціон для порятунку онкохворої дитини

Громадська організація «Колорит сучасності Черкащини», яка об’єднує художників Черкаської області, проводить благодійний аукціон «Врятуй моє життя». Фінансову допомогу для організації та проведення цього заходу надали черкаські “батьківщинівці”.

Як повідомила керівник громадської організації Наталія Смицька, під час аукціону заплановано продати 25 картин місцевих митців. Виручені кошти будуть передані на лікування онкохворої дитини.

«7 грудня ми відкриваємо виставку картин черкаських художників у Черкаському краєзнавчому музеї. Роботи представлять 48 художників краю. Під час виставки, 22 грудня, ми проведемо благодійний аукціон», – розповіла Наталія Вікторівна.

Окрім того, 23 картини художники подарують Черкаському онкологічному диспансеру.

«Ми розуміємо важливість таких благодійних аукціонів і охоче до них долучаємося. Сьогодні ми фінансово допомагаємо в організації цього заходу. Наші партійці візьмуть участь і в аукціоні, щоб придбати художні твори місцевих митців та допомогти хворій дитині», – сказав депутат Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина», керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін.

Він також закликав небайдужих черкасців долучитися до організації благодійного захаду.

Залиште коментар