У Черкасах проведуть майстер-класи з виготовлення новорічних витинанок

У Черкасах проведуть майстер-класи з виготовлення новорічних витинанок

У рамках Новорічно-різдвяних свят департамент освіти та гуманітарної політики організував соціальний мистецький проект «Відчуй себе чарівником». Про це повідомляють у Черкаській міській раді.
Головна мета проекту – ознайомити та зацікавити творчо обдарованих дітей та молодь у створенні  художніх робіт, які в подальшому стануть окрасою дитячих відділень міських та обласних медичних та спеціалізованих закладів. В цьому році було запропоновано створення робіт у техніці витинанки.
Слід зазначити, що колективи та вихованці закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, шкіл естетичного виховання активно долучилися до означеного проекту і ми отримали 165 робіт. Всі вони з 17 грудня, відповідно графіку, будуть передані спеціалізованим дитячим закладам, лікарням.
Враховуючи велику зацікавленість містян саме цим видом декоративного мистецтва, було прийнято рішення щодо організації тематичних зустрічей з відомими митцями-витинанкарями нашого міста та проведення безкоштовних майстер-класів з витинанки на базі КП «Кінотеатр «Україна» 21 та 22 грудня 2018 року о 14.30 та 15.30 щодня.
Заплановано 10 локацій  у холі кінотеатру (2 поверх). А майстер-класи проведуть навчальні заклади міста: художній коледж, бізнес коледж, школа мистецтв, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Східноєвропейський університет та інші.
Не пропустіть можливість навчитися виготовляти власноруч таку красу. Проведіть час з користю! Чекаємо на вас 21 та 22 грудня 2018 року о 14.30 та 15.30 щодня. А після мастер-класу ви зможете переглянути новорічний фільм.

1 коментар до цієї статті

  1. Эльмира

    Вчера (21.12.2018) сын был на МК. Ходили организованно, классом. Результат – мест для мальчиков не хватило((( (4 чел.) . Если это был МК только для девочек, то надо было предупреждать. Мальчишки сидели в холле за отдельным столом и играли в телефонах. И за 15 мин до окончания МК начали освобождаться места. Пошли мальчики. Что можно сделать за 15 мин? Ни-че-го, кроме испорченного настроения и результат МК = 0. Ничему не научились. Время было потрачено впустую…

    Відповіcти

Залиште коментар