У Черкасах проведуть музичний конкурс

28-29 квітня у місті відбудеться відкритий міський фестиваль – конкурс фортепіанної музики «Чарівний рояль». Про це повідомляє пресслужба Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Відкритий міський фестиваль – конкурс фортепіанної музики «Чарівний рояль» проводиться Черкаською ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики ЧМР  в  жанрі популярної і класичної музики для учнів 0-9 класів мистецьких шкіл один раз на два роки.

Метою та  завданням конкурсу є виявлення обдарованих дітей та талановитих викладачів, стимулювання творчого потенціалу  у системі формування сучасної культури і реалізації перспективних можливостей професійної освіти дітей, проведення обміну досвідом роботи викладачів мистецьких шкіл міста та подальшого творчого обміну  музичним репертуаром, популяризація мистецтва гри на фортепіано серед  громадськості міста  Черкас, привернення уваги суспільства до ролі культури і мистецтва у вихованні підростаючого покоління нашого міста.

Для участі у Фестивалі – конкурсі учасники   номінацій   до 20 квітня   надсилають заявку за допомогою Google-форми за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXIxCx9GsLdWardLr5SZo5hrCxr-GtYqa8qZSEoJlmQxg7Xw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Номінації:

«MАЕSTRO» –  програмна класична музика, приймають участь  учні – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

 «СLASSIC» – програмна класична музика, приймають участь учні, що не  є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

«GRADUS AD PARNASSUM»  –   популярна музика.

«DUET» – гра в ансамблі.

Програмні вимоги:

1. «MАЕSTRO» – поліфонія або велика форма та п’єса програмного репертуару.

2. «СLASSIC» – поліфонія або велика форма та п’єса програмного репертуару.

3. «GRADUS AD PARNASSUM» – 2 різнохарактерні п’єси, одна з яких відповідає програмним вимогам.

4. «DUET»  – 2 різнохарактерні твори.

Вікові категорії:

І категорія   –   до 9 років.   Тривалість звучання програми до 5 хвилин.

ІІ категорія  –  10-12 років.  Тривалість звучання програми до 8 хвилин.

ІІІ категорія – 13-16 років.   Тривалість звучання до 10 хвилин.

З організаційних питань звертатись за адресою: 18003, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 33, «Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка»

Залиште коментар