У Черкасах провели акцію “Усиновлення – любов назавжди” (ФОТО)

У Черкасах провели акцію “Усиновлення – любов назавжди” (ФОТО)

Всю Україну об’єднала акція-флешмоб «Усиновлення – любов назавжди». Вона приурочена до Дня усиновлення, який традиційно відзначають 30 вересня. Долучилися до дійства й Черкаси. На Соборній площі обласного центру зібралися діти та дорослі, усиновителі й опікуни, який близьке і не байдуже це питання. Про це повідомляють у Черкаській ОДА.

Сьогодні на Черкащині проживає понад 800 усиновлених дітей. Понад півтори тисячі дітей виховуються у сім’ях опікунів. Ще понад 500 дітей влаштовані в прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу. Всеукраїнська ж акція допоможе привернути більше уваги суспільства до питання усиновлення дітей, вважають організатори.

Історію України творять люди, історію дитинства – рідні чи прийомні батьки, переконана начальник обласної служби у справах дітей Оксана Покатілова. Вона подякувала всім усиновителям Черкащини, прийомним батькам за те, що вони справою доводять, що чужих дітей не буває, беруть відповідальність і вирішують не дитячі проблеми.

Усі охочі могли поспілкуватися з фахівцями обласної служби у справах дітей, усиновителями, піклувальниками, отримати відповіді на свої запитання. Крім того, скористатися тематичним роздатковим матеріалом.

Залиште коментар