У Черкасах провели в останню путь полеглого військовослужбовця

У Черкасах провели в останню путь полеглого військовослужбовця

​​Справжнього патріота України, незламного воїна-захисника, якого підло і підступно знищила російська федерація, провели сьогодні у останню путь. У Черкасах попрощалися з «азовцем», майором Сергієм Павліченком. Про це пише міський голова Анатолій Бондаренко.

Загиблому захиснику було 34 роки. Він народився на Запоріжжі й значну частину життя присвятив військовій професії. До лав полку «Азов» вступив у 2014 році. Під час служби брав участь у Широкінській наступальній операції, боях у Мар’їнці, Красногорівці, на Світлодарській дузі, в обороні Маріуполя, мав чисельні нагороди. 

Сергій Миколайович був командиром ремонтної роти окремого загону спеціального призначення «Азов». На жаль, сильний та відважний воїн потрапив у полон до рашистів. Мужній «азовець», якого не здолали в бою, загинув у полоні 28 липня 2022 року внаслідок терористичного акту, який здійснили російські окупаційні війська в Оленівці. У ту ніч від вибухів на території колишньої колонії, де утримували українських захисників, загинуло півсотні полонених, понад 130 було поранено. 

Нарешті український Герой здобув свій останній прихисток у Черкасах. Тут у воїна залишилися дружина та дітки.

Вічна пам’ять і вічний спокій захиснику України. Немає пробачення росіянам за усі ті злочини, що вони здійснили проти українського народу. Але ми обов’язково переможемо, бо правда – на нашій стороні. Щирі співчуття рідним і близьким Сергія Павліченка.

Залиште коментар