У Черкасах придбали нове обладнання для дитячої лікарні

У Черкасах придбали нове обладнання для дитячої лікарні

Ще одне дитяче життя днями було врятовано у Черкаській міській дитячій лікарні, куди у терміновому режимі доправили маленького пацієнта у критичному стані. Це стало можливим завдяки професійним зусиллям лікарів та новому обладнанню для відділення анестезіології та інтенсивної терапії, придбаному за кошти міського бюджету.

У Черкаській міській дитячій лікарні вже встановили апарат штучної вентиляції легень, біохімічний аналізатор, дозатор лікувальних речовин. На часі – доставка та монтаж аналізатору газів крові. На усі це життєво необхідне, в буквальному розумінні, обладнання цьогоріч міська влада за сприянням депутатського корпусу виділила 1,8 мільйонів гривень.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко неодноразово наголошував, що охорона здоровя – є однією з найголовніших галузей у життєдіяльності Черкас. Цьогоріч на медицину у Черкасах передбачили 79 млн грн.

Головний лікар Черкаської дитячої лікарні Володимир Борисенко від імені усіх маленьких пацієнтів, їх батьків, рідних і лікарів подякував такій допомозі закладу.

– Всі ми робимо спільну справу, дбаючи про здоров’я та здоров’я найбільш вразливих – дітей. Проте, на жаль наші ресурси обмежені. Тоді як завдяки сприяння керівництва міста та депутатів лікарня отримала таке потрібне обладнання для порятунку маленьких хворих. Оскільки саме до нас привозять усіх дітей карети «швидкої допомоги», направляють з обласної лікарні. Це – постійний потік хворих дітей, яким ми терміново надаємо допомогу, – відзначив Володимир Миколайович.

Заступник директора з медичної частини Черкаської міської дитячої лікарні Людмила Авраменко розповіла, що левова частина обладнання, на якому працюють лікарі закладу – вкрай застаріле та зношене. На сьогодні є потреба у придбанні автоклаву для стерилізації, гемоаналізатору, бактеорологічного аналізатора, УЗД апарату, рентген апарату. Тож сподівається на подальшу підтримку закладу.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар