У Черкасах разом із медиками возитимуть у спецрейсах хворих, які потребують гемодіалізу

У Черкасах разом із медиками возитимуть у спецрейсах хворих, які потребують гемодіалізу

На період карантину у Черкасах хворих, яким потрібно проходити процедуру гемодіалізу, безкоштовно підвозитимуть за допомогою спецрейсів тролейбусів. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Підвезення відбуватиметься за допомогою транспорту КП «Черкасиелектротранс».

Безоплатний довіз медичних працівників до закладів місць роботи та в зворотному напрямку та людей, які потребують процедури гемодіалізу, відбуватиметься у період часу з 6.30 год. до 9.30 год. та з 15.30 год. до 19.30 год. за спеціальними маршрутами: №1А, №2, №3, №4, №4А, №7А, №8, №10, №11 (згідно з розкладами руху на зупинках), «Вулиця Онопрієнка – Тролейбусний парк» (за окремо розробленим розкладом).

Перевозитимуть виключно тих осіб, які мають відповідні посвідчення (у разі відсутності фотокартки на службовому посвідчені необхідно додатково пред’являти посвідчення особи, а для людей, які потребують процедури гемодіалізу, довідку від медичного закладу про таку потребу).

«Ці громадяни обов’язково мають мати при собі засоби індивідуального захисту: маски та рукавички. Адже потрібно пам’ятати, що у нас – карантин», – наголосив заступник міського голови Ігор Волошин.
Варто зазначити, що у Черкасах нині близько сотні осіб потребують процедури гемодіалізу.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

 

Залиште коментар