У Черкасах реконструюють каналізаційний колектор

У Черкасах реконструюють каналізаційний колектор

По вул. Новопречистенській розпочато роботи з реконструкції частини самопливного каналізаційного колектора, який через тривалий термін експлуатації майже повністю вийшов з ладу. Про це повідомляє прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

Загалом планується оновити близько 100 метрів трубопроводу методом санації. Наразі на місці працює спецтехніка та бригада аварійно-відновлювальних робіт. Вже встановлено глушки, насоси для перекачки стоків, змонтовано обвідну лінію та проведено розкопки. Після очистки старої мережі від бруду та сміття, за допомогою потужної гідродинамічної машини, наші працівники виконають заміну старого трубопроводу на новий із сучасних матеріалів.

Український виробник поліетиленових труб гарантує термін експлуатації майже 100 років. Тобто, найближче століття мешканці цього району не відчуватимуть незручностей з водовідведенням.

Для виконання повного обсягу планово-ремонтних робіт, рух транспортних засобів вулицею Новопречистенською між вул. Гоголя та бульв. Шевченка із 14 до 31 травня обмежений. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

Завершити роботи планується в найкоротший термін.

Залиште коментар