У Черкасах роблять акцент на капітальний, а не ямковий ремонт доріг

У Черкасах роблять акцент на капітальний, а не ямковий ремонт доріг

Основний акцент в останні три роки департамент архітектури та містобудування Черкаської міськради робить на капітальний ремонт доріг, повідомив під час пресконференції директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради Артур Савін, пише “Прочерк”.

– Тобто, здійснюються саме капітальний ремонт і реконструкція доріг, а не ямковий і поточний ремонти. Виконуємо комплексні роботи на тій чи іншій вулиці міста, – сказав пан Савін. – Ці комплексні роботи значно більш дороговартісні, але я вважаю, що це правильно, якщо мешканці хочуть, щоб дотримувався гарантійний термін на роботи (а по капітальному ремонту і реконструкції гарантія – від 10 до 12 років). Роботи виконуються комплексно: я вважаю, що ми повинні думати не тільки про водіїв, а й про пішоходів, їхню безпеку, про освітлення вулиці. Тому всі ці роботи зазвичай передбачаються у комплексному проекті.

Артур Савін наголосив, що він переконаний: покриття на бульварі Шевченка, вулиці Героїв Дніпра простоїть більше гарантійного терміну.

– Я як відповідальна особа стверджую: роботи виконано якісно! – наголосив Артур Олександрович.

Станом на цей рік, за словами пана Савіна, в Черкасах охоплено ремонтом всі магістральні вулиці. Наступного року департамент планує розпочати роботи по інших важливих інфраструктурних об’єктах, зокрема – будівництву нового полігону твердих побутових відходів, набережної тощо.

– Суттєвою перепоною в нашій роботі є постійні зміни в законодавстві, – сказав Артур Савін. – Тривалий час перед нами ставили запитання: чому ми ніяк не могли завершити будівництво тротуарів у центральній частині міста. Але у зв’язку зі зміною законодавства попередньо укладені угоди органами казначейства, правоохоронними органами визнавалися недійсними. Тому ми через суди припиняли, по новій оголошували процедури. Тобто, це досить складний процес…

Залиште коментар