У Черкасах розблокували міський бюджет

У Черкасах розблокували міський бюджет

17 грудня відбулося засідання сесії Черкаської міської ради. На ньому народні обранці внесли зміни до бюджету на 2018 рік і до програми соціально-економічного розвитку. За рішення проголосували 33 депутати.

Це дозволило розблокувати бюджетні видатки, які були заблоковані рішенням суду. Тепер місто може виплатити у повному обсязі заробітну плату тролейбусникам, надати кошти на ремонт ОСББ та забезпечити інші необхідні видатки.

Востаннє народні обранці приймали зміни до бюджету на сесії 22 серпня, проте це рішення було зблоковано судом за позовом Олександра Радуцького. Тоді депутати збільшили дохідну частину на 210 мільйонів гривень.

Голова бюджетної комісії, депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін запропонував скоротити видатки бюджету на 116 мільйонів. Під час обговорення депутати також зняли кошти у сумі 14 мільйонів, призначені на придбання ангіографа.

– Я дуже радий, що депутати ухвалили рішення про зміни до бюджету. Цього від нас вимагала Черкаська громада. Таким чином ми зняли соціальну напругу в суспільстві і врятували місто від бюджетного колапсу, – прокоментував «батьківщинівець» Юрій Тренкін.

Після голосування за ці важливі питання була оголошена невелика перерва. Після неї частина депутатів не повернулися на свої робочі місця, тож секретар міськради Ярослав Нищик закрив засідання.

Залиште коментар