У Черкасах наповнюють резервний фонд бюджету у зв’язку з коронавірусом

У Черкасах наповнюють резервний фонд бюджету у зв’язку з коронавірусом

Сьогодні голова бюджетної комісії Юрій Тренкін скликав засідання комісії. Депутати-члени комісії відшукували, звідки можна зняти кошти для наповнення резервного фонду для запобігання розповсюдженню коронавірусу.

За дорученням голови бюджетної комісії пропозиції стосовно змін до бюджету 2020 року надав департамент ЖКК. Усього вони пропонують зекономити близько 6 млн грн. А саме, зняти кошти з будівництва фонтану Генерала Путейка – 1 млн грн, реконструкції фонтану на площі 700-річчя – 2 млн, придбання лавок КП «ЧЕЛУАШ» -1 млн, придбання контейнерів для збору ТПВ – 1,5 млн, придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи автотранспортної техніки, автономних джерел живлення для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт – 353 тис. грн.

Близько 12 млн.грн для резервного фонду відшукав депутат Юрій Тренкін.

«У зв’язку з тим, що як мінімум місяць не працюватимуть заклади освіти, культури і спорту, пропоную зняти 1/12 видатків, передбачених на фінансування цих галузей», – зазначив він.
Зокрема, він запропонував зняти 3 млн грн. з програми організації безкоштовного харчування учнів 1-11 класів, 700 тис з програми національно-патріотичного виховання дітей, з міської програми «Мистецькі Черкаси» – 5 млн грн., з міської програми розвитку фізкультури і спорту – 3 млн грн.

Також міський голова Анатолій Бондареенко, який відвідав засідання комісії, зазначив, що об’єкти, які передбачені у бюджеті розвитку, але по яким роботи ще не розпочаті, поки фінансуватися не будуть.

  1. […] Вчора голова бюджетної комісії Юрій Тренкін скликав засідання комісії. Депутати-члени комісії відшукували, звідки можна зняти кошти для наповнення резервного фонду для запобігання розповсюдженню коронавірусу, — інформує видання “Про головне”. […]

Залиште коментар