У Черкасах триває ремонт міських автошляхів

У Черкасах триває ремонт міських автошляхів

Про стан справ із асфальтуванням доріг у Черкасах під час ранкової наради доповіли Анатолію Бондаренку керівники профільних департаментів.

Виконуючий обов’язки директора департаменту ЖКК Юрій Панченко повідомив, що ремонтники вже закінчили роботи на вул.Припортовій та Сержанта Смірнова. Розпочато ремонт вул.Гоголя.

«За два дні ми плануємо повністю завершити роботи на вул. Гоголя і Іллєнка. На останній вулиці підрядник має усунути дрібні недоліки. Після цього розпочнемо ремонтувати вул.Нижню Горову. Крім того, виконується ремонт тротуару по вул.Гагаріна, працівники дійшли вже до розважального комплексу «Бочка», а також у районі колишнього цукрового заводу», – зазначив Юрій Панченко.

Заступник директора департаменту архітектури та містобудування Лариса Слесаренко доповіла, що у Черкасах триває капітальний ремонт бульвару Шевченка та вул.Героїв Дніпра. За її словами, на бульварі на перехресті із вул.Можайського планується облаштування кільця. На іншій ділянці бульвару біля ТРЦ «DEPO`t» завершується облаштування тротуарною плиткою і огорожею.

По вул. Героїв Дніпра триває підготовка до облаштування близько 10 заїздів. Укладається тротуарна плитка біля мікрорайону «Сімейний». Провести асфальтування вул. Героїв Дніпра і бульв. Шевченка планують після завершення підготовчих робіт.

«У планах – ремонт вул. Чехова, Гуржіївської. Найближчим часом розпочнуться роботи на вул.Благовісній. Масштабні роботи заплановані на вул.Сумгаїтській. Проте оскільки вартість робіт перевищує 100 млн.грн., ремонтну документацію має затвердити Черкаська ОДА. Від цього залежить, коли розпочнуться роботи», – зауважила Лариса Снесаренко.

«Ремонтні роботи я триматиму під особистим контролем. А від підрядників будемо вимагати не тільки якості ремонтних робіт, а й дотримання графіків», – підсумував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар