У Черкасах у рамках регіонального ветеранського форуму презентували Платформу ветерана «Черкаський вимір»

У Черкасах триватимуть денні та нічні навчання, - Табурець - 18000.com.uaУ рамках Регіонального ветеранського форуму «Громади – Захисникам» у Черкасах презентована інтерактивна Платформа ветерана «Черкаський вимір». Проект являє собою діджитальну платформу, на якій зібрані всі пропозиції та сервіси для ветеранів у Черкаській області.

По інформації Голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця Платформа ветерана є результатом співпраці з соціально відповідальним бізнесом, який готовий надавати конкретну підтримку ветеранам.

«Платформа ветерана «Черкаський вимір» – це продукт спільної роботи команди компанії McLaut, волонтерської спільноти та працівників профільних департаментів ОВА. Головне завдання, яке ми всі перед собою ставили – максимальне спрощення життя ветеранів та поширення доступної інформації про додаткові можливості для Захисників та Захисниць, членів їхніх родин».

На думку І. Табурця взаємодія з бізнесом є одним із найбільших пріоритетів у роботі місцевої влади в контексті реінтеграції ветеранів: «Один із варіантів адаптації ветерана до мирного життя – реінтеграція через роботу, освіту, перекваліфікацію чи відкриття власного бізнесу. Роботодавці, по-перше, мають із повагою зустрічати цих працівників. І про це говорив у своєму зверненні Президент України. По-друге, колективи мають бути готовими до взаємодії із ветеранами. І тут теж потрібні навчання та адаптація програм корпоративної соціальної відповідальності».

Залиште коментар